systemy wystawiennicze warszawa

Systemy wystawiennicze, ścianki reklamowe i Roll Up

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze - przykładowy potykacz StowawayOferujemy nowoczesne systemy wystawiennicze przeznaczone do prezentacji oferty oraz usług. W naszym asortymencie znaleźć mogą Państwo różnorodne wyposażenie ekspozycyjne o szerokiej gamie zastosowań, które mogą być wykorzystane między innymi podczas konferencji, szkoleń, pokazów, promocji, prezentacji, targów, także sprawdzają się podczas spotkań handlowych lub mogą służyć jako wyposażenie sklepów, salonów sprzedażowych czy identyfikację Państwa firmy.

Systemy wystawiennicze to nowoczesne i przystępne cenowo rozwiązanie w celu prezentacji informacji oraz grafik. Sprawdzają się one w szczególności wtedy, gdy konieczne jest szybkie i łatwe zaprezentowanie reklamy, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i kontrahentów. Powinny być jednocześnie stabilne, wytrzymałe, a przy tym przyciągać wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem i przekazem.

W naszej ofercie dostępne są takie systemy wystawiennicze jak:

  • roll up – są to systemy banerowe podobne do rolet, które pozwalają na błyskawiczne rozłożenie i złożenie, są przy tym łatwe w transporcie dzięki swoim kompaktowym wymiarom
  • ścianki reklamowe – dzięki nim można z łatwością zaprezentować nawet większe grafiki oraz informacje, oferujemy różnego rodzaju ścianki, między innymi łukowe, proste, lady reklamowe, banery napinane i trybunki
  • outdoor – w naszej ofercie można znaleźć flagi reklamowe w różnych wariantach oraz potykacze
  • stojaki reklamowe – wszechstronne stojaki sprawdzają się w wielu różnych miejscach, mogą służyć do prezentacji ulotek, folderów

Roll Up

Roll Up Firefly - przykład wykonaniaRoll-up jest najpopularniejszym systemem reklamy przenośnej. Łatwość rozkładania i przenoszenia roll-up czyni go idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju prezentacje, konferencje czy targi handlowe. Dzięki dodatkowej torbie transportowej dodawanej do naszych roll-up’ów można go łatwo i wygodnie transportować.

Nasze systemy wystawiennicze charakteryzują się dużą wytrzymałością i stabilnością po rozłożeniu. Grafika wydrukowana jest na specjalnym materiale przeznaczonym do roll-up’ów na najwyższej klasy ploterze Roland. Dzięki tej technologii obrazy prezentowane na naszych roll-up’ach przyciągają uwagę i zachwycają nasyceniem kolorów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne kształty i rozmiary kaset. Zapraszamy do konsultacji telefonicznej – na pewno pomożemy dopasować idealny system do Państwa potrzeb.

Ścianki reklamowe

Ścianki Reklamowe - przykładowe wykonanieŚcianki reklamowe najczęściej wykorzystywane są jako tło do wywiadów telewizyjnych lub na różnego rodzaju targach, akcjach promocyjnych czy wystawach. Ich głównym atutem jest bardzo duża powierzchnia reklamowa.

Nasze ścianki reklamowe wykonane są z dobrych gatunkowo materiałów dzięki czemu są stabilne i łatwe w rozkładaniu. Dodatkowy kufer transportowy pełniący rolę „trybunki” (również oklejony reklamowo) zapewnia całkowitą ochronę ścianki w transporcie.

Bryty ścianki docinane są laserowo co zapewnia ich idealne dopasowanie do siebie. Każdy wydruk na ściankę reklamową jest laminowany (błysk lub mat)- dzięki czemu grafika jest dodatkowo zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie zajmujemy się produkcją tzw. „jednorazowych” ścianek reklamowych, które po kilku rozłożeniach zaczynają się „kołysać” a bryty nie pasują do siebie idealnie. Kupując u nas mają Państwo pewność otrzymania produktu wysokiej jakości, który posłuży Państwu przez lata.

Oferujemy także oklejanie samochodów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia nas osobiście w naszej siedzibie w Tomaszowie Mazowieckim. Nasze usługi oferujemy także klientom z terenu Warszawy.

Kontakt telefoniczny: 509 610 002 lub 697 672 544

Zapisz

Zapisz

Zapisz